Utracona cześć Katarzyny Blum . Andrzej Krajewski . Plakat filmowy . 1977 rok

Utracona cześć Katarzyny Blum, The Lost Honor of Katharina Blum, Krajewski Andrzej
Tytuł plakatu: Utracona cześć Katarzyny Blum / The Lost Honor of Katharina Blum / Die verlorene Ehre der Katharina Blum (1975)
Autor plakatu: Andrzej Krajewski
Plakat filmowy: Niemcy
Reżyser: Schlondorff Volker, Von Trotta Margarethe
Aktorzy: Angela Winkler, Mario Adorf, Dieter Laser
Rok druku: 1977
Wymiary: 56,5 × 81,7 cm
Wydawca / Miejsce: ZRF - Zjednoczenie Rozpowszechniania Filmów
Druk offsetowy; LZGraf;
sygnatura: ANDRZEJ KRAJEWSKI. 77.
Stan zachowania plakatu: Bardzo dobry
Motyw: #Erotyka #Kobieta #Kryminał #Rewolwer #PopArt
Id. plakatu: krajewski_andrzej_utracona_czesc
Cena:
1 700

Oferujemy kolekcjonerskie, oryginalne polskie plakaty. Gwarantujemy ich autentyczność. W opisie każdego plakatu podany jest rok jego druku. Na życzenie wystawiamy certyfikat. Więcej o nas.

Zachęcamy do zakupu online — przesyłki wysyłamy szybko, mogą Państwo liczyć na solidnie i bezpiecznie zapakowane plakaty. Wysyłka na cały świat. Możliwy jest także odbiór osobisty w Warszawie. Szczegółowe informacje.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o plakacie „Utracona cześć Katarzyny Blum”, prosimy o przesłanie zapytania.

Chętnie odpowiadamy na pytania i pomogamy w wyborze plakatów z naszej kolekcji. Zapraszamy do kontaktu.

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl Warszawa