Kto się boi Virginii Woolf? . Franciszek Starowieyski . Plakat teatralny . 2002 rok . Galeria Poster.pl

Kto się boi Virginii Woolf? . Franciszek Starowieyski . Plakat teatralny . 2002 rok

Kto się boi Virginii Woolf?, Who Afraid of Wirginia Woolf, Starowieyski Franciszek
Tytuł plakatu:
Kto się boi Virginii Woolf?
Who Afraid of Wirginia Woolf (angielski)
Autor plakatu: Franciszek Starowieyski
Plakat teatralny, teatr angielski
Autor: Albee Edward
Rok druku: 2002
Format: B1 (ok. 68x98 cm)
Wydawca / Miejsce: Teatr Powszechny Warszawa
Druk: offset, sygnatura: F. STAROWIEYSKI 02
Stan zachowania plakatu: Bardzo dobry
Id. plakatu: starowieyski_kto_sie_boi
Cena:
250
Oferujemy kolekcjonerskie, oryginalne plakaty. Gwarantujemy ich autentyczność. W opisie każdego plakatu podany jest rok jego druku. Na życzenie wystawiamy certyfikat.

Stan zachowania plakatów jest bardzo dobry. Oznacza to, że są one w znakomitym stanie ogólnym. Kolory pozostają żywe, a obraz jest bardzo dobrze zachowany. W przypadku starszych druków mogą występować lekkie niedoskonałości. To stan kolekcjonerski, choć nie zawsze idealny (mint).

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o plakacie „Kto się boi Virginii Woolf?”, prosimy o przesłanie zapytania.

Chętnie odpowiadamy na pytania i pomogamy w wyborze plakatów z naszej kolekcji. Zapraszamy do kontaktu.

© 2000 - Galeria Plakatu Poster.pl Warszawa